buy medication online
 
Spotkanie w sprawie przyszłości szpitala Drukuj
04.05.2009.

W niedzielne popołudnie 3 maja 2009 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu odbyło się spotkanie dotyczące przyszłości szpitala, w którym uczestniczyli dr n. med. Marek Ręcki, dr hab. n. med. Jakub Bodziony, 5 radnych Rady Miejskiej, grupa pracowników szpitala, Burmistrz Ciechanowca oraz zainteresowani tym tematem mieszkańcy Ciechanowca.
   
Dr Ręcki i dr Bodziony chcą otworzyć na terenie obecnego szpitala w Ciechanowcu Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Planują oni pozostawienie dwóch istniejących oddziałów hospicyjnych, otwarcie oddziału chirurgii jednego dnia oraz prawdopodobnie oddziału pomocy doraźnej. Jeżeli będzie zapotrzebowanie społeczne na otwarcie innych oddziałów to zostaną one otwarte. Niestety ze względu na ograniczenia pomieszczeń szpitalnych byłoby trzeba z czegoś zrezygnować, aby móc otworzyć nowe oddziały.
   
W trakcie spotkania ewentualni inwestorzy opowiedzieli także o swoich obawach związanych z upolitycznieniem problemu, niechęcią większości radnych Rady Miejskiej w Ciechanowcu i części mieszkańców. Doktor Bodziony obserwując społeczne podziały związane z kwestią przyszłości szpitala zasugerował, że najlepiej byłoby przeprowadzić referendum w tej sprawie.
   
Na sali nie za zabrakło zarówno przeciwników, jak i zwolenników zmian w szpitalu w Ciechanowcu. Głównie pytania w dyskusji dotyczyły zatrudnienia i oddziałów, jakie mają zostać powołane bądź pozostawione w nowej placówce. Dr Ręcki potwierdził kolejny raz, że chce przejąć szpital wraz ze wszystkimi pacjentami i całym personelem, nie dopuścić do sytuacji, w której na czas remontu pomieszczeń szpital miałby być zamknięty, tak aby przejęcie szpitala nie było uciążliwe dla pacjentów i pracowników obecnej placówki.  
        
Spotkanie w sprawie przyszłości szpitala

Spotkanie w sprawie przyszłości szpitala

Spotkanie w sprawie przyszłości szpitala

Spotkanie w sprawie przyszłości szpitala 

Spotkanie w sprawie przyszłości szpitala

Spotkanie w sprawie przyszłości szpitala
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl