buy medication online
 
Sezon na szczupaka rozpoczęty! Drukuj
04.05.2009.

Sezon wędkarski trwa cały rok, ale pierwszy maja jest datą szczególną, która zachowuje wręcz mistyczny charakter dla wielu miłośników wędki. W maju rozpoczyna się sezon na szczupaka, a nie ulega wątpliwości, że to właśnie ten drapieżnik pozostaje ulubionym celem wędkarskich wypraw - złowienie szczupaka jest synonimem sukcesu.
   
Członkowie Koła wędkarskiego “Jazgarz” zgodnie z tradycją spotkali się 3 maja nad brzegami Nurca, by rozegrać Konkurs w wędkarstwie spinningowym o Puchar Prezesa Koła. Do zawodów rozgrywanych “na żywej rybie” zgłosiło się 15 członków koła, którzy rozegrali na odcinku Nurca pomiędzy tzw. “krupą” a mostem dwie tury.
   
Choć kilka mniejszych ryb wyraziło ochotę na śniadaniową ofertę spinningową przedstawioną przez wędkarzy, to ostatecznie do konkursu stanął tylko jeden - szczupak o długości 50 cm i wadze 750 g. Zwycięzca konkursu zdobył 750 punktów – 500 za złowienie wymiarowego szczupaka (45 cm) i 50 za każdy centymetr ponad wymiar.
   
Prezes Koła wędkarskiego “Jazgarz” Krzysztof Kobryniak i sędzia konkursu Krzysztof Murawski wręczyli Adrianowi Fabisiakowi wędkę, która była nagrodą za zdobycie I miejsca.
   
Jednocześnie na zalewie łowili zwolennicy wędkarstwa spławikowego – łupem Jana Wojtkowskiego padł amur biały o wadze 5 kg 30 dkg. 
       
        Więcej zdjęć...
Sezon na szczupaka rozpoczęty!
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl