buy medication online
 
Powiatowy Konkurs Chemiczny Drukuj
23.04.2009.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza był gospodarzem I Powiatowego Konkursu Chemicznego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego. W konkursie wzięło udział 19 uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych z Wysokiego Mazowieckiego, Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu, a w jury zasiadał jego pomysłodawca, ciechanowiecki nauczyciel chemii mgr Wojciech Cieszkowski.
   
Konkurs składał się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej wszyscy zawodnicy w ciągu trzech godzin musieli odpowiedzieć na 75 pytań z chemii. Do części praktycznej zakwalifikowało się 10 zawodników, którzy w teście zdobyli najwięcej punktów. Drugi etap zmagań trwał 2 godziny, w czasie których trzeba było dokonać analizy jakościowej kationów i anionów.
   
Po podsumowaniu wyników I miejsce ex quo zajęli Anna Zieleniewska z ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem i Tomasz Przekopiński z ZSOiZ w Ciechanowcu, II miejsce Michał Dąbrowski a III Jakub Dzierzkowski – obaj z ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem. 
         
I Powiatowy Konkurs Chemiczny

I Powiatowy Konkurs Chemiczny

I Powiatowy Konkurs Chemiczny

I Powiatowy Konkurs Chemiczny

I Powiatowy Konkurs Chemiczny
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl