buy medication online
 
Natalia Ziółkowska w "Mini-szansie" Drukuj
02.04.2009.

Na 24 lutego czekałam z niecierpliwością, ponieważ tego dnia miało odbyć się nagranie w studiu Telewizji do Mini-szansy z moim udziałem. Wstałam nad ranem, bo musieliśmy wcześnie wyjechać do Warszawy. Podróż bardzo się dłużyła i chciałam jak najszybciej dotrzeć na miejsce.
   
Kiedy już byliśmy w gmachu TVP skierowano nas do garderoby. Przyszła pani stylistka, aby obejrzeć nasze kreacje. Kazała mi ubrać się w kremową bluzkę i dżinsową spódnicę. Czekaliśmy w barku i kolejno robiono próby z każdym dzieckiem. Ja byłam ostatnia. Studio było naprawdę fajne, mnóstwo świateł i reflektorów. Czułam się wspaniale. Po próbie poszłam do charakteryzatorni, gdzie panie zrobiły mi makijaż i polakierowały włosy. Zostało czekać na nagranie. Przyszła jeszcze pani stylistka i powiedziała, że w moim ubraniu jest za mało kolorów i poszukają mi innego. To, co mi dali do ubrania się, bardzo mi się nie podobało. No cóż magia telewizji.
   
Oczekiwanie na nagranie dłużyło mi się coraz bardziej. Chciałam jak najszybciej mieć już to za sobą. Zmartwiło mnie to, że rodzice nie mogli być ze mną na nagraniu.
   
Wreszcie zawołano mnie do studia. Prowadzący program „Mini szansa” pan Skiba zapowiedział mnie, a później pytał o różne rzeczy m. in. o moje zainteresowania. Opowiedziałam o chemii, j. polskim, muzyce, a potem zaśpiewałam piosenkę Mieczysława Szcześniaka „Kocham”. Po piosence wysłuchałam opinii jurorów. Mówili, że mam piękny głos, że moje umiejętności ich zaskoczyły, a także że w przyszłości mogę zostać piosenkarką. Podziękowałam i wyszłam ze studia. Na zakończenie zaśpiewał M. Szcześniak. Poproszono wszystkie dzieci do studia i ogłoszono wyniki naszej rywalizacji. Wygrała dziewczynka o imieniu Amelia z piosenką „O niebo lepiej”. Wcale mi nie było smutno, że to nie ja wygrałam. Dla mnie mój występ i tak był najlepszy, ponieważ włożyłam ogromny wysiłek i pracę w przygotowanie utworu. Cieszy mnie to, że dostałam się do programu i mogłam wystąpić, bo wiem jak trudno tam się dostać. Mnie się udało i jestem zwycięzcą dla siebie.
   
W nagrodę wszyscy dostaliśmy kuferki ze słodyczami. Wyjazd i występ w Mini-szansie był wspaniałą przygodą. Naprawdę było warto.
                                                                              

 Natalia Ziółkowska

                  
,,Mini-szansa” z udziałem Natalii wyemitowana była 5 kwietnia w programie 2 TVP

Natalia Ziółkowska w ,,Mini-szansie”

Natalia Ziółkowska w ,,Mini-szansie”

Natalia Ziółkowska w ,,Mini-szansie” 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl