buy medication online
 
Winna-Poświętna wśród kandydatów do Podlaskiej Marki Roku 2008 Drukuj
12.03.2009.

Ośrodek Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej znalazł się wśród kandydatów w piątej edycji konkursu o tytuł Podlaskiej Marki Roku 2008 w kategorii „Miejsce”.
   
Prezentacje w kategoriach: Smak, Miejsce, Przedsięwzięcie i Produkt odbyły się 11 marca w Dworze Czarneckiego koło Białegostoku, podczas których kapituła konkursowa oceniała najlepsze produkty z województwa podlaskiego.
   
Ośrodek Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej został zaprezentowany przez Referat Promocji Urzędu Miejskiego przy współpracy Referatu Inwestycji i Stowarzyszenia „Zameczek”. Pokazane zostały etapy modernizacji budynku oraz działania tam podjęte przyczyniające się do powstania miejsca spotkań, odpoczynku dzieci, młodzieży i całych rodzin oraz miejsca, w którym aktywizuję się społeczność lokalna i rozwija działalność kulturalna.
    
„Konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy i cieszy się coraz większym uznaniem wśród mieszkańców naszego województwa. O rosnącej popularności świadczy również obecna edycja, bowiem w tym roku odnotowaliśmy rekordową ilość zgłoszeń – jest ich aż 180. To bardzo cieszy. W końcu przecież powstaniu Podlaskiej Marki Roku przyświecała idea promowania tego, co w naszym regionie najlepsze” – powiedział podczas otwarcia tegorocznej imprezy Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański.
   
Wyniki konkursu na Podlaską Markę Roku 2008 zostaną ogłoszone 28 marca podczas uroczystej gali organizowanej w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. 

          Więcej zdjęć...

Winna-Poświętna wśród kandydatów do Podlaskiej Marki Roku 2008
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl