buy medication online
 
Podsumowanie Projektu "Nasze pasje" Drukuj
04.03.2009.

W niedzielę, 1 marca, w Ośrodku Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej uczniowie ze szkoły w Radziszewie Starym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz plastyczne rozwinięte w trakcie trwania projektu „Nasze Pasje”. Na realizację tego projektu Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym działający pod kierunkiem Doroty Komarowskiej i Piotra Gawrysiaka otrzymał dotację w wysokości 5500 złotych ze środków Programu „Działaj Lokalnie VI” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie TUTOR w Kozarzach. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym Elżbieta Komarowska w trakcie spotkania w Winnie-Poświętnej złożyła podziękowania za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu projektu.
   
Projekt „Nasze pasje” trwał sześć miesięcy, a w jego trakcie uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, spotkaniach literackich, wykonali szkolne dekoracje jesienne i zimowe, a także wzięli udział w wycieczce, w trakcie której obejrzeli wystawy malarskie i fotograficzne. W ramach projektu jego uczestnicy zwiedzili także pracownię „Witraży” państwa Godlewskich z Ciechanowca.
   
Realizacja projektu umożliwiła dzieciom i młodzieży między innymi twórczo zagospodarować wolny czas, wyposażyć ich w nowe doświadczenia i umiejętności, rozbudować zainteresowanie literaturą i sztuką środowiska lokalnego, włączyć się w życie kulturalne szkoły, rozwinąć umiejętności artystyczne oraz zaprezentować swój dorobek.
   
Niedzielne spotkanie w Winnie-Poświętnej było także okazją do przekazania przez Zofię Januszkiewicz-Diakowską proboszczowi parafii w Winnie-Poświętnej, księdzu Zbigniewowi Rycakowi, nagrody jaką otrzymał na początku lutego w konkursie „Inicjatywa Sołecka roku 2008 roku”. 

          Więcej zdjęć...

Podsumowanie Projektu „Nasze pasje”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl