buy medication online
 
Koncert "Na zakończenie ferii" Drukuj
06.02.2009.

Koncert “Na zakończenie ferii” jaki odbył się 5 lutego w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, stał się okazją do pokazania różnych form działalności COKiS-u.
   
Prezentację rozpoczęli trenowani przez Andrzeja Włodarczyka piłkarze z drużyny trampkarzy starszych, którzy po rundzie jesiennej zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. Swój repertuar rozrywkowy przedstawili uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia – Natalia Ziółkowska, Karolina Czarnecka, Patrycja Panas i Bartek Niemyjski oraz Orkiestra Dęta COKiS pod batutą kapelmistrza Krzysztofa Witkowskiego, która w czasie ferii poznała dwa nowe utwory - piosenkę tytułową z filmu “Jak rozpętałem II wojnę światową” i wariację na temat piosenek “Hej, sokoły” i “Dumka na dwa serca” z filmu “Ogniem i mieczem”. Starsze i młodsze dzieci z grup tanecznych prowadzonych przez Roberta Kota zatańczyły przygotowane układy do muzyki w stylu funky i hip –hopowym oraz klasyczne tańce - walca angielskiego, cza-czę i rock and rolla.
   
Podsumowania doczekały się dwa turnieje, jakie były rozgrywane w czasie ferii.
W Turnieju Piłki Nożnej Dwójek I miejsce zajęli Damian Tomczuk i Maciej Radziszewski, II miejsce – Łukasz Łukasiuk i Grzegorz Binaś, III miejsce – Mateusz Kamiński i Łukasz Komiażyk. Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS-u zakończył się zwycięstwem Szymona Wanaksa, II miejsce zdobył Łukasz Łukasiuk, III miejsce – Olek Komiażyk. Pamiątkowe dyplomy otrzymały dwie uczestniczki turnieju – Magda Kaszubińska i Paulina Łasiewicz oraz najmłodszy zawodnik Szymon Osmólski oraz uczestnicy warsztatów muzycznych.
   
Oprawę plastyczną koncertu stanowiła wystawa rysunków i zdjęć wykonanych w czasie ferii w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.

          Więcej zdjęć...

Koncert “Na zakończenie ferii”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl