buy medication online
 
Konferencja klimatyczna w Gimnazjum Drukuj
17.11.2008.

W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu została przeprowadzona konferencja klimatyczna pod hasłem „ Ochrona klimatu globalnego – wyzwanie przyszłości konieczność teraźniejszości”.
   
Wzięło w niej udział 50 osób: uczniowie gimnazjum oraz grupa fakultatywna uczniów LO im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu, która w tym roku szkolnym zdaje maturę z geografii. Były to osoby szczególnie zainteresowane współczesnymi przemianami na świecie.
   
Prezentacja, którą obejrzano jest częścią ogólnopolskiej kampanii „Climate Tour”, w ramach której przeprowadzany jest cykl spotkań z ekspertami w tej dziedzinie na temat zmian klimatu. Uczestnicy takich spotkań uzyskają obszerną wiedzę na temat globalnego ocieplenia oraz działań na rzecz ochrony klimatu podejmowanych w Polsce i na świecie. Ponadto lepiej zrozumieją proces międzynarodowych negocjacji klimatycznych, których ważnym elementem będzie Konferencja Klimatyczna Narodów Zjednoczonych w grudniu tego roku w Poznaniu.
   
W ciechanowieckiej konferencji klimatycznej wzięli udział eksperci z Koalicji Klimatycznej, która jest porozumieniem organizacji pozarządowych zainteresowanych działaniami na rzecz ochrony globalnego klimatu. www.koalicjaklimatyczna.org

                                                    

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
w Ciechanowcu


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl