buy medication online
 
"Żyję" - film Przemka Tymińskiego w konkursie "Filmowe Podlasie Atakuje!" Drukuj
14.11.2008.

 „Żyję” – film Przemka Tymińskiego w konkursie „Filmowe Podlasie Atakuje!”Krótki film w reżyserii Przemysława Tymińskiego p.t. „Żyję” weźmie udział w konkursie na najlepszy film akcji FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! i zostanie zaprezentowany obok ponad 30 innych filmów 15 listopada w białostockim kinie Forum. Projekcje rozpoczną się o godzinie 16:00.
   
Przemysław Tymiński urodził się w Ciechanowcu w 1978 roku. Zadebiutował w roku 2007 filmem „Samo Poznanie”, który zdobył III nagrodę na festiwalu DEKODENCJE 2007 w Krotoszynie i wyświetlany był na kilku innych ogólnopolskich festiwalach oraz przeglądach kina niezależnego. „Samo Poznanie” doczekało się również premiery w telewizji Kino Polska i wydania na tegorocznej kompilacji DVD „Filmowe Podlasie Atakuje!”. W swoich filmach autor wykorzystuje muzykę własną, tworzoną w ramach projektu Poto&Aby.
   
Filmowe Podlasie Atakuje! to inicjatywa służąca popularyzacji wszelkich odmian kina niezależnego z północno-wschodniej Polski. Akcja narodziła się w 2003 roku w głowach podlaskich filmowców amatorów oraz pracowników działu filmowego Białostockiego Ośrodka Kultury. Powstała na Podlasiu - w miejscu styku wielu kultur i religii, krainy artystów, żubrów, dziewiczej przyrody i jedynego w swoim rodzaju potencjału, którego ujście znajduje wyraz w oryginalnych działaniach twórczych. Akcja to swoiste "filmowo - artystyczne wrota" łączące wszystko to, co najlepsze w Europie Wschodniej, z najlepszymi pierwiastkami Europy Zachodniej.
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl