buy medication online
 
Zbliża się koniec rundy jesiennej Drukuj
21.10.2008.

Rozgrywki piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2008/2009 dobiegają końca. Drużyna juniorów młodszych rozegrała już ostatnie trzy spotkania. Choć juniorzy przegrali dwa wyjazdowe mecze z Pogonią Łapy (6:0) i Magnatem Juchnowiec (2:0), to lepiej zaprezentowali się w meczu z KS Sokoły stoczonym na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu. Sebastian Florczuk i Przemysław Ryczkowski zdobyli bramki, ale ostatecznie nasi juniorzy przegrali 2:3. Mecz ostatniej kolejki nie odbędzie się, ponieważ Znicz Suraż wycofał się z rozgrywek. Na zakończenie rundy jesiennej juniorzy młodsi COKiS zajmą więc przedostatnie miejsce w tabeli z 6 punktami na koncie (ostatni jest Znicz Suraż).
   
Trampkarze starsi COKiS pewnie prowadzą w tabeli swojej grupy. W ósmej kolejce po celnych strzałach Piotra Olszewskiego i Szymona Białego pokonali KS Wasilków (2:0), w 9 kolejce dzięki bramkom zdobytym przez Tomasza Olszewskiego, Łukasza Łukasiuka i Szymona Białego pokonali Włókniarza Białystok 3:1. W meczu z MOSiR Bielsk Podlaski (11:0) nasi trampkarze urządzili sobie festiwal strzelecki: Szymon Suchodolski zdobył 4 gole, Szymon Biały – 3, a Arkadiusz Szabat, Piotr Olszewski, Łukasz Łukasiuk i Szynom Brzeziński po jednym. Trampkarze COKiS w ostatniej kolejce rundy jesiennej będą podejmowali w Ciechanowcu (mecz o godz. 14.00) wicelidera swojej grupy - KS Śniadowo.
   
Najwięcej spotkań czeka jeszcze seniorów COKiS, którzy po ostatnich meczach zajmują 6 miejsce w tabeli A klasy. Seniorzy wygrali 3:1 mecz z Orłem Kleszczele po bramkach strzelonych przez Bogdana Michalczuka (2) i Przemysława Florczuka, ale przegrali 0:5 spotkanie z Fortami Piątnica i 1:2 z Podlasiakiem Knyszyn (bramkę dla COKiS strzelił Piotr Kaczorowski).
   
Seniorzy zajmują szóste miejsce z 22 punktami na koncie, ale zespoły zajmujące 3, 4 i 5 miejsce mają tylko 2 punkty więcej, druga drużyna ma 25 punktów a lider 27 punktów. Istnieje szansa poprawy lokaty, bo ostatnie trzy kolejki rundy jesiennej to wyjazdowe spotkania z wiceliderem Orlętami Czyżew (26.X.) i Skrą Czarna Białostocka (9.XI.), która zajmuje 9 miejsce. Ostatnie w tej rundzie spotkanie w Ciechanowcu odbędzie się 2 listopada o godzinie 13.00. Nasza drużyna będzie gościła Gieret Giby (obecnie 8 miejsce w tabeli).Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

Zbliża się koniec rundy jesiennej

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl