buy medication online
 
Kwiaty dla nauczycieli Drukuj
17.10.2008.

Za to, że wiemy dokąd Wisła płynie
I gdzie mieści się Tatr najwyższy grzbiet,
I jakie nosił król Sobieski imię.(...)
Za to składamy Wam dziś wiele życzeń,
Z nimi jesienny, najpiękniejszy kwiat!
"Kwiaty dla nauczycieli", T. Śliwiak

   
We wszystkich szkołach naszej gminy uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich pracowników oświaty, popularnie zwane Dniem Nauczyciela. Jak zawsze była to okazja do wyrażenia podziękowań za trud, serce i pasję włożone w nauczanie i wychowanie młodych pokoleń Polaków.
   
Od chwili powołania w Polsce 14 października 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, uznawanej za pierwsze na świecie „ministerstwo oświaty”, nikogo nie trzeba przekonywać, jak wielką rolę w edukacji społeczeństwa odgrywa postawa, wiedza, oddanie i rzetelne wykonywanie pracy przez nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Dzięki ich ofiarności i umiłowaniu zawodu kolejne pokolenia mogą pogłębiać wiedzę, kształcić umysły i szlifować talenty.
   
Na dowód szacunku i wdzięczności uczniowie każdej szkoły przygotowali dla swych nauczycieli inscenizacje słowno-muzyczne, najserdeczniejsze życzenia i kwiaty.
   
Odbywające się w każdej szkole uroczyste apele były też okazją do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli i pracowników oświaty nagrodami dyrektorów szkół, Burmistrza Ciechanowca lub Starosty Wysokomazowieckiego.

 

         Więcej zdjęć...

Kwiaty dla nauczycieli
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl