buy medication online
 
Wygrane mecze drużyn COKiS-u Drukuj
30.09.2008.

Sobotnie i niedzielne mecze drużyn COKiS-u zakończyły się zwycięstwami – trampkarze starsi umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli a seniorzy awansowali na trzecie miejsce.
   
Po ubiegłotygodniowej “wpadce” trampkarze starsi COKiS-u wrócili do formy i na własnym terenie odnieśli zwycięstwo na Perspektywa Łomża 5:0, dzięki czemu pozostają na pierwszym miejscu w tabeli swojej grupy. Bramki strzelili – Szymon Brzeziński (2), Szymon Suchodolski, Łukasz Łukasiuk i Grzegorz Binaś.
   
Juniorzy młodsi nie rozegrali meczu, ponieważ ich przeciwnicy z KS Wasilków przyjechali na spotkanie spóźnieni – kiedy już większość naszej drużyny się rozeszła. Prawdopodobnie na najbliższym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zapadnie decyzja o przyznaniu drużynie COKiS-u walkowera 3:0.
   
Seniorzy stoczyli wyjazdowy pojedynek z Promieniem II Mońki i pokonali gospodarzy 0:1. Gola na miarę zwycięstwa strzelił Bogdan Michalczuk. Dzięki tej wygranej COKiS Ciechanowiec znalazł się z 19 punktami na III miejscu w tabeli Klasy A. Do prowadzących Fortów Piątnica i drugiej Krypnianki Krypno brakuje mu tylko jednego punktu.
   
W następnym tygodniu trampkarze wyjeżdżają na mecz z KS Wasilków, juniorzy jadą na spotkanie z Pogonią Łapy a seniorzy w niedzielę o godzinie 15.00 podejmują na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu Orła Kleszczele.


Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u

Wygrane mecze drużyn COKiS-u
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl