buy medication online
 
Na półmetku rundy jesiennej Drukuj
23.09.2008.

 
Drużyny piłkarskie COKiS-u w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 grają ze zmiennym szczęściem. Na półmetku rundy jesiennej doskonale przedstawia się sytuacja drużyny trampkarzy starszych (5 zwycięstw, 1 porażka) i drużyny seniorów (5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki), natomiast juniorzy młodsi nie mogą przełamać złej passy (4 porażki) i okupują koniec tabeli.
   
Juniorzy młodsi grali mecze trzeciej i czwartej kolejki na wyjeździe - mecz z Supraślanką Supraśl przegrali 5:1, a z Cresovią Siemiatycze 6:1. Do końca rundy jesiennej pozostało im jeszcze 5 spotkań, w których mogą starać się o lepsze wyniki – 2 spotkania wyjazdowe: w Łapach i Juchnowcu i 3 mecze na własnym stadionie.
   
Trampkarze starsi nadal pozostają na czele tabeli, mimo, że po wygranej w Krynkach, ponieśli pierwszą w tym sezonie porażkę w Piątnicy. W wygranym 0:5 meczu z UG Krynki bramki strzelili Szymon Suchodolski(2), Arkadiusz Szabat(2) i Szymon Brzeziński; w przegranym 2:1 meczu z Fortami Piątnica, bramkę dla drużyny COKiS-u strzelił Arkadiusz Szabat. Także trampkarzom do końca rundy pozostało 5 spotkań – wyjazdowe w Wasilkowie i Bielsku Podlaskim oraz trzy w Ciechanowcu.
   
Drużyna COKiS-u po ostatnich zwycięstwach przesunęła się na 4 miejsce w tabeli podlaskiej Klasy A. W ubiegłym tygodniu seniorzy pokonali 2:3 Spartę Krynki po hattricku Bogdana Michalczuka, a w ostatnią niedzielę, po dwóch bramkach Pawła Bogdana, pokonali 2:1 drużynę Pioniera Brańsk. Choć drużyny grające w klasie A, rozegrały już po 8, to mają przed sobą jeszcze 7 spotkań – ostatnia kolejka zostanie rozegrana dopiero 9 listopada.
   
W najbliższym tygodniu seniorzy jadą do Moniek na mecz z Promieniem II, trampkarze w sobotę o godzinie 15.00 zagrają w Ciechanowcu z Perspektywa Łomża, a juniorzy w niedzielę o godzinie12.00 będą gościć KS Wasilków.

        
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl