buy medication online
 
Runda jesienna sezonu 2008/2009 już trwa! Drukuj
01.09.2008.
Wszystkie drużyny piłkarskie COKiS rozpoczęły już jesienną rundę rozgrywek sezonu 2008/2009. Najmłodsi grają w kategorii trampkarz starszy, nieco starsi w kategorii junior młodszy, a seniorzy w klasie A grupy podlaskiej.

    
Juniorzy młodsi grają w grupie 2, w której za przeciwników mają drużyny: Cresovia Siemiatycze, KS Sokoły, KS Wasilków, Magnat Juchnowiec, MOSiR Bielsk Podlaski, Pogoń Łapy, Supraślanka Supraśl i Znicz Suraż. Rozgrywki rozpoczęli w ostatnią niedzielę sierpnia od wyjazdowego spotkania z MOSiR Bielsk Podlaski, które niestety przegrali (4:0).

    
Trampkarze starsi w sezonie 2008/2009 znaleźli się w 3 grupie wraz z zespołami: Forty Piątnica, Kolejarz Czeremcha, KS Śniadowo, KS Wasilków, LZS Narewka, MKS Mielnik, MOSiR Bielsk Podlaski, Perspektywa Łomża, Skra Wizna, UG Krynki i Włókniarz II Białystok. Rundę jesienną trampkarze rozpoczęli od wygranego na wyjeździe spotkania z MKS Mielnik (0:4). W drugiej kolejce gościli w Ciechanowcu drużynę Kolejarza Czeremcha i nie wykazali się gościnnością pokonując gości 8:0 – bramki zdobyli: Szymon Suchodolski (2), Grzegorz Binaś (2), Łukasz Łukasiuk, Piotr Olszewski, Arkadiusz szabat i Hubert Bojar. Dobrą passę trampkarze kontynuowali w wyjazdowym spotkaniu z LZS Narewka wygranym 0:4, po bramkach Szymona Suchodolskiego (2), Łukasza Łukasiuka i Arkadiusza Szabata.

    
Seniorzy rozpoczęli rozgrywki 3 sierpnia od spotkania z GKS Orla w I rundzie Pucharu Polski, które przegrali 4:1. W A klasie COKiS Ciechanowiec rywalizuje z drużynami BKS Jagiellonia Białystok, Forty Piątnica, Gieret Giby, Krokus Dobrzyniówka, Krypnianka Krypno, Orkan Poświętne, Orlęta Czyżew, Orzeł Kleszczele, Pionier Brańsk, Podlasiak Knyszyn, Pogranicze Kuźnica Białostocka, Promień II Mońki, Skra Czarna Białostocka, Sparta Korycin i Tur II Bielsk Podlaski. Mecze seniorzy toczą ze zmiennym szczęściem - w pierwszej kolejce przegrali z Turem II Bielsk Podlaski (0:2), w drugiej wygrali z Pograniczem Kuźnica Białostocka (0:3), w trzeciej zremisowali z Krypnianką Krypno (2:2), w czwartej wygrali z Orkanem Poświętne (0:1).
Najciekawszy był mecz z piątej kolejki rozegrany w Zabłudowie z Krokusem Dobrzyniówka. Po pierwszej połowie COKiS Ciechanowiec prowadził 0:2, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się 6:4. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Paweł Bogdan (2), Tomasz Łyskawy i Piotr Kaczorowski.
Po pięciu kolejkach COKiS zajmuje 8 miejsce w tabeli z 7 punktami na koncie.

    
Najbliższe mecze zostaną rozegrane 7 września na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu – o godz. 13.00 trampkarze starsi zagrają ze Skrą Wizna, a o godz. 16.00 seniorzy zmierzą się z BKS Jagiellonia Białystok. Juniorzy młodsi w tej kolejce pauzują.        

Runda jesienna sezonu 2008/2009 już trwa!

Runda jesienna sezonu 2008/2009 już trwa!

Runda jesienna sezonu 2008/2009 już trwa!

Runda jesienna sezonu 2008/2009 już trwa!

Runda jesienna sezonu 2008/2009 już trwa!
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl