buy medication online
 
Derby, regaty i zabawa... 15 sierpnia w Ciechanowcu Drukuj
26.08.2008.

 
Tradycyjne spotkanie obu “stron” Ciechanowca na boisku piłkarskim uzyskało w tym roku nową oprawę – zawodnicy grali w koszulkach z napisami “strona polska – strona ruska” lub “strona ruska-strona polska”, podkreślającymi integrację obu historycznych części miasta. Mecze sędziowali profesjonalni sędziowie, zaproszeni przez organizujący imprezę Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.
   
Derby Ciechanowca w ubiegłym roku zostały rozszerzone o mecz “młodzieży” czyli zawodników do lat 30-tu. Po ubiegłorocznym sukcesie drużyny prawobrzeżnego Ciechanowca, tym razem zespół lewobrzeżnego Ciechanowca postawił przeciwnikom ciężkie warunki. Zawodnicy obu drużyn walczyli z pełnym zaangażowaniem i regulaminowy czas gry zakończył się remisem (2:2). O losach pucharu zadecydowały więc rzuty karne – lepszymi egzekutorami byli zawodnicy prawobrzeżnego Ciechanowca, którzy zwyciężyli 4:3 i przejęli puchar.
   
Za przykładem młodszych kolegów poszli seniorzy z lewej strony Nurca, którzy już w pierwszej połowie objęli prowadzenie 2:1. Po równie zaciętej drugiej połowie mecz zakończył się wynikiem 5:3 i, po rocznej przerwie, puchar powrócił na “prawą stronę”.
   
W przerwie pomiędzy meczami rozegrano II Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca, w kategorii jedynek i par mieszanych. Krzysztof Górkowski ustrzegł się błędu, który w ubiegłym roku pozbawił go zwycięstwa i zajął pierwsze miejsce w kategorii jedynek. Drugi był Jakub Kokoszko, a trzeci Jerzy Kuzia. Puchar w kategorii dwójek mieszanych zdobyli Stankiewicz/Kuzia J., drugie miejsce zajęli Górkowski K./Popławska E., a trzecie rodzeństwo Wanaks I./Wanaks S.
   
Świąteczny dzień zakończyła plenerowa zabawa taneczna.

         Więcej zdjęć...

Derby, regaty i zabawa... 15 sierpnia w Ciechanowcu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl