buy medication online
 
IV Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi Drukuj
21.08.2008.

 
Kawalkada zaprzęgów konnych przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu przejechała spod kościoła, przez ciechanowiecki rynek, a następnie skierowała się na teren zawodów przy stacji paliw ORLEN-TOMEX. gdzie przy salwach armatnich Bractw Kurkowych rozpoczęły się IV Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi o Puchar Burmistrza Ciechanowca.
   
Zawody rozgrywane były w kategoriach Zaprzęgów Parokonnych i Singlowych. Wystartowało pięć zaprzęgów jednokonnych – I miejsce zajął B. Lasiuk z Białegostoku, II miejsce - Bogdan Daciuk z Białegostoku, III miejsce – Elwira Jakubiak z Łomży .
   
W kategorii Zaprzęgów Parokonnych I miejsce zajął Andrzej Kiliańczyk z Łask k.Łodzi, II miejsce - Grzegorz Dobrogowski z Zadobrza, III miejsce – Józef Kryński z Łempic .
   
Duże zainteresowanie widzów wzbudził, po raz pierwszy zorganizowany Konkurs Skoków przez Przeszkody, a szczególną uwagę przyciągał 14 letni Maciek Musiałowski, który skakał przez przeszkody na niewidzącym na jedno oko Koniku Polskim.
   
W skokach – I miejsce zajął Artur Przestrzelski z Kolna, II miejsce – Milena Jakubiak z Łomży, III miejsce – Maciek Musiałowski z Murawskich.
   
W konkursie Potęgi Skoków – I miejsce zajęła Elwira Jakubiak z Łomży.
   
Organizatorami konkursu była firma Tomex i Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

         Więcej zdjęć...

IV Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl