buy medication online
 
Bezpłatny Internet i kursy komputerowe Drukuj
24.07.2008.

Ciechanowieckie Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe (ICEO),które mieści się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na ul. 11 Listopada 3, oferuje wszystkim chętnym mieszkańcom gminy Ciechanowiec bezpłatne korzystanie z Internetu oraz szereg innych usług.
   
W ofercie Centrum znajdują się kursy i szkolenia, od poziomu podstawowego do zaawansowanego, z zakresu obsługi komputera, wyszukiwania informacji w Internecie, pracy z programami Word 2003, Excel 2003, Power Point 2003, Outlook 2003, Visual Basic.NET i Visual C# oraz Windows Server 2003.
   
ICEO wyposażone jest w rzutnik multimedialny z ekranem, 5 komputerów stacjonarnych i 1 przenośny, drukarkę ze skanerem, stałe łącze internetowe szerokopasmowe DSL. Dodatkowo na wyposażeniu Centrum znajdują się zestawy do nauki języka angielskiego firmy Euro++, słowniki Collinsa, oprogramowanie do nauki fizyki, chemii, matematyki oraz podstaw przedsiębiorczości.
   
W systemie szkoleń e-learningowych oferowanych przez ICEO wykorzystywane są media elektroniczne, takie jak Internet, elementy audio/wideo, oraz CD-ROMy. E-learning jest najczęściej kojarzony z nauczaniem, w którym stroną przekazującą wiedzę i egzaminującą jest komputer, dlatego przyjęło się nazywać tę formę nauki, w której brak jest fizycznego kontaktu z nauczycielem "distance learning" (uczenie na odległość). Nauka z wykorzystaniem e-learningu przewyższa inne metody nauczania ze względu na to, że to uczący się samodzielnie wybiera czas, ilość i tempo dostarczania wiedzy.

Ciechanowieckie Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe
zaprasza wszystkich chętnych
od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 21.00
oraz w soboty i niedziele od 12.00 do 22.00.
Bezpłatny Internet i kursy komputerowe
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl