buy medication online
 
Festyn z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Drukuj
03.06.2008.

 
Piękna pogoda dopisała uczestnikom 34 Festynu sportowo-rekreacyjnego z okazji ,,Dnia Matki i Dziecka”. Organizatorem niedzielnej imprezy na stadionie miejskim był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Na Festyn przyszli nie tylko najmłodsi ale i nieco starsi mieszkańcy Ciechanowca i niewątpliwie stadion miejski był najbardziej kolorowym, wesołym i rodzinnym miejscem w Ciechanowcu. Na uczestników imprezy czekało wiele ciekawych konkurencji sportowych, muzycznych i plastycznych, a oprawę artystyczną zapewnili mali członkowie z Zespołu Pieśni i Tańca Ciechanowiec.

Dzieci i młodzież wzięły udział w wyścigach rowerowych, konkursie piosenki oraz w „biegu ku słońcu”. Nie brakowało również chętnych by spróbować swoich sił w skakaniu na skakance oraz w konkurencjach wymagających celnego oka i pewnej ręki - w rzutkach i rzutach do kosza.

Mamy tradycyjnie wzięły udział w turnieju przygotowanym specjalnie dla nich. Podobnie jak młodsi uczestnicy „biegły ku słońcu”. Do tego był bieg przez płotki, rzut lotką, zbieranie piłek oraz budzący wiele entuzjazmu wśród widowni i wśród Mam: rzut wałkami.

Stały punkt programu – rysunek na asfalcie - zamienił chodnik przy zalewie w barwny pokaz umiejętności malarskich ciechanowieckich dzieci. Każdy uczestnik konkursów, bez względu na wynik, otrzymał od organizatora nagrodę za udział.

         Więcej zdjęć...

Festyn z okazji "Dnia Matki i Dziecka"
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl