buy medication online
 
Forum Urzędników Europejskich w Ciechanowcu Drukuj
03.06.2008.

 

Członkowie Forum Urzędników Europejskich, które działa przy Podlaskim Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej spotkali się w Ciechanowcu. Tradycją Forum jest organizacja szkoleń w miejscowościach, z których pochodzą członkowie. Tym razem wybrano Ciechanowiec, jako miejscowość, z którą związany jest burmistrz Mirosław Reczko.

Forum Urzędników Europejskich stanowi płaszczyznę wymiany myśli i doświadczeń, stwarza możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i uzyskania najbardziej aktualnych informacji, pozwala na formułowanie wspólnych opinii i stanowisk oraz stanowi podstawę budowania lokalnych „sieci”.

Temat szkolenia – „Współpraca transgraniczna na wschodnim pograniczu Polski” – był odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłoszone przez członków Forum. W szkoleniu uczestniczyli pracownicy z urzędów gmin, miast i powiatów wyznaczeni do realizacji zadań związanych z integracją europejską, na co dzień zajmujący się dostosowywaniem standardów działalności gmin i powiatów Podlasia do wymogów Unijnych, przygotowujący projekty do funduszy pomocowych i strukturalnych.

Członkowie szkolenia wykorzystali pobyt w Ciechanowcu by zwiedzić Skansen Mazowiecko-Podlaski przy Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka.

        Więcej zdjęć...

Forum Urzędników Europejskich w Ciechanowcu


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl