buy medication online
 
Zakończyła się najdłuższa na świecie lekcja fizyki Drukuj
05.05.2008.

Powodzeniem zakończyła się próba pobicia rekordu Guinnessa w długości lekcji fizyki, którą podjęli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu. Lekcja rozpoczęta 29 kwietnia o godzinie 10.00, zakończyła się 1 maja o godzinie 12.00.
   
Przez 50 godzin 11 maturzystów: Jakub Bielik, Arkadiusz Jóźwiak, Sebastian Kamiński, Krzysztof Krukowski, Sławomir Łuniewski, Paweł Piotr Moczulski, Marek Parzonko, Marcin Piesiek, Ewa Popławska, Maria Widurska i Jakub Zarzycki i ich nauczyciel Grzegorz Guziak powtarzało materiał z trzech lat nauki.
   
Ich zmagania z brakiem snu i zmęczeniem rozwiązywaniem zadań maturalnych, powtarzaniem materiału, obserwacjami astronomicznymi i wyświetlaniem przygotowanych wcześniej w domu prezentacji multimedialnych, dokumentowane były przy pomocy kamer rejestrujących. Wszystkie potrzebne świadectwa wysiłku: taśmy video, przetłumaczony na angielski harmonogram zajęć i inne dokumenty zostaną przesłane do Londynu. Jeśli kapituła Księgi rekordów Guinnessa nie znajdzie żadnych uchybień, to uczniowie z Ciechanowca znajdą się w Księdze Rekordów Guinnessa.
   
Gratulacje należą się nie tylko bezpośrednim uczestnikom najdłuższej na świecie lekcji fizyki, ale wszystkim, którzy wspomagali ich wysiłek: lekarzom i pielęgniarkom czuwającym nad zdrowiem uczniów, dyrekcji i gronu pedagogicznemu ZSOiZ pełniącemu dyżury w czasie trwania próby, pracownicom stołówki, zapewniającym posiłki, sponsorom, którzy zabezpieczyli stronę materialna przedsięwzięcia oraz rodzicom i kolegom dopingującym śmiałków.

        
Najdłuższa na świecie lekcja fizyki

Najdłuższa na świecie lekcja fizyki

Najdłuższa na świecie lekcja fizyki
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl