buy medication online
 
Wiosenne ćwiczenia ciechanowieckich jednostek OSP Drukuj
29.04.2008.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowała w niedzielę 27 kwietnia 2008 roku ćwiczenia doskonalące i zgrywające działania Ochotniczych Straży Pożarnych.
    
Zadaniem tegorocznych ćwiczeń było prowadzenie działań gaśniczych w kompleksie leśnym w okolicach miejscowości Pobikry. W pobikrowskim lesie zjawiły się drużyny z gminnych jednostek OSP z Ciechanowca, Bujenki, Koców-Baś, Pobikier, Winny-Chrołów, Tworkowic, Wojtkowic Starych oraz drużyna PSP w Wysokiem Mazowieckiem.
   
Ponad pięćdziesięciu strażaków doskonaliło umiejętności działania w przypadku zdarzeń wymagających użycia do działań gaśniczych dużej ilości sił i środków. Sprawdzono możliwości i wydajność pojazdów pożarniczych i motopomp przy przetłaczaniu wody na duże odległości, gaszenie przestrzennych pożarów lasów, z uwzględnieniem zasilania z naturalnych zbiorników wodnych oraz koordynację współdziałania jednostek z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z Ciechanowca i Pobikier oraz pozostałych jednostek OSP z gminy Ciechanowiec.
   
Strażacy z Komendy Powiatowej PSP, którzy nadzorowali przebieg ćwiczeń, wysoko ocenili sprawność naszych gminnych jednostek. W tym roku urozmaiceniem ćwiczeń był wyjazd jednej jednostki do gaszenia autentycznego pożaru traw w Kosiorkach.

         Więcej zdjęć...

Wiosenne ćwiczenia ciechanowieckich jednostek OSP
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl