buy medication online
 
Pożegnanie klas maturalnych Drukuj
29.04.2008.

Grupa 176 absolwentów opuściła mury Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu. Edukację zakończyli uczniowie klas III Liceum Ogólnokształcącego, Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i klasy IV Technikum Ochrony Środowiska.
   
W czasie uroczystego pożegnania klas maturalnych, wręczono dyplomy i nagrody książkowe uczniom, którzy ukończyli szkołę z najwyższą średnią 4,75 (6 uczniów), ze średnią powyżej 4,00 (25 uczniów) oraz tym, którzy odnosili sukcesy w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych, udzielali się społecznie i reprezentowali szkołę w czasie uroczystości gminnych i powiatowych. Także rodzice najlepszych i najaktywniejszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne od dyrekcji ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza.
   
Część oficjalną uroczystości zakończyły podziękowania rodziców i uczniów skierowane do grona pedagogicznego, po czym młodsi koledzy pożegnali maturzystów montażem słowno-muzycznym i prezentacją multimedialną podsumowującą trzy licealne lata absolwentów.
   
176 tegorocznych abiturientów ukończyło edukację szkolną, ale już 5 maja rozpocznie, trwające przez cały miesiąc, egzaminacyjne zmagania o uzyskanie świadectwa dojrzałości.

         Więcej zdjęć...

Pożegnanie klas maturalnych
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl