buy medication online
 
Tydzień Uśmiechu i Zabawy w Szkole Podstawowej w Łempicach Drukuj
29.04.2008.

Od kilku lat tradycją szkoły jest organizowanie Szkolnych Tygodni Uśmiechu i Zabawy. Dni te, to czas wspaniałej zabawy i jednocześnie realizacji celów wychowawczych. Uczniowie nabywają nowe umiejętności lub nawyki, bądź też doskonalą już zdobyte.
   
Główne hasła tegorocznego Wiosennego TUiZ (09 kwietnia - 15 kwietnia 2008 roku) to: wdrażanie do systematycznego opiekowania się zwierzętami, uwrażliwianie na piękno otaczającej nas przyrody, propagowanie sportu jako formy spędzania czasu wolnego, zdrowe, bogate w witaminy posiłki, używanie zwrotów grzecznościowych.
   
Pierwszego dnia zorganizowano spotkanie z leśnikiem, podczas którego podsumowano IX Edycję Konkursu „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”, ponadto uczniowie mogli zapoznać się z prawidłowymi nazwami roślin znajdujących się wokół szkoły, nazwy te umieszczono na tabliczkach przy wszystkich znajdujących się gatunkach. Drugi dzień natomiast przebiegał pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch” i cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze względu na odbywające się rywalizacje sportowe. Piątek przebiegał natomiast pod znakiem zdobywania informacji na temat „zdrowego oddechu”. Kolejny dzień to zdrowe odżywianie w praktyce - uczniowie klas 0-III przygotowali smakowite i kolorowe kanapki, zaś klasy IV-VI sałatki i surówki wiosenne, czego uwieńczeniem była wspólna degustacja. Tydzień Uśmiechu i Zabawy zakończyły scenki rodzajowe przygotowane przez uczniów klas IV-VI na temat „Grzeczność, na co dzień”.
   
Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejny czerwcowy TUiZ, który wprowadzi nas w już wakacyjną atmosferę

        
                                                                          

Szkoła Podstawowa
w Łempicach


Tydzień Uśmiechu i Zabawy w Szkole Podstawowej w Łempicach

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl