buy medication online
 
Dwa zwycięstwa i remis Drukuj
24.04.2008.

Dwa zwycięstwa i remis – to plon meczów rozegranych w niedzielę przez ciechanowieckie drużyny piłkarskie. Mimo niesprzyjającej aury, zawodnicy postarali się o zadowolenie kibiców.
    
Na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu nasi seniorzy wygrali z GKP Orla 3:1. Bramki dla COKiS Ciechanowiec zdobyli Kamil Komiażyk, Tomasz Łyskawy i Tomasz Borecki. W tabeli drużyna COKiS Ciechanowiec przesunęła się na II miejsce.
    
Juniorzy młodsi w tę niedzielę pojechali do Dobrzyniewa i stoczyli zwycięski pojedynek z Koroną Dobrzyniewo 1:3. Dwie bramki strzelił Rafał Biszewski i jedną Michał Kłopotowski.
    
Trampkarze młodsi, grając na wyjeździe, zremisowali 1:1 z Rospudą Filipów. Gola dla zawodników COKiS-u strzelił Tomasz Olszewski.
    
Najbliższe mecze: w niedzielę (27 kwietnia) wyjazdowe spotkanie seniorów z drużyną Krokus Dobrzyniówka i w środę (30 kwietnia) w Ciechanowcu mecz juniorów młodszych z Orłem Kolno.
    
Mecze juniorów i trampkarzy zaplanowane na niedzielę zostały przełożone ze względu na odbywające się na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu: w sobotę (26 kwietnia) – eliminacje powiatowe IX Podlaskiej Gimnazjady w lekkiej atletyce i w niedzielę (27 kwietnia) VIII Powiatowe Indywidualne Igrzyska w lekkiej atletyce szkół podstawowych dziewcząt i chłopców.

        
Dwa zwycięstwa i remis

Dwa zwycięstwa i remis

Dwa zwycięstwa i remis
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl