buy medication online
 
Walne zebranie ROD "Pod Gruszą" Drukuj
22.04.2008.

Członkowie Rodzinnych Ogrodów Działkowych “Pod Gruszą” w Ciechanowcu spotkali się 18 kwietnia w świetlicy COKiS-u na corocznym walnym zebraniu sprawozdawczym. Walne zebranie jednogłośnie przyjęło sprawozdania z działalności w roku 2007 przedstawione przez przedstawicieli Komisji i Zarządu ROD “Pod Gruszą”.
   
Plany działkowców na 2008 rok przewidują dalsze prace przy oczyszczaniu stawu i zagospodarowaniu terenów wokół niego, bieżące prace renowacyjne infrastruktury oraz sporządzenie planów wymiany ogrodzenia. Zarząd będzie się starał o dofinansowanie wymiany ogrodzenia przez Okręgowy Zarząd Podlaski Polskiego Związku Działkowców.
   
Celem rodzinnych ogrodów działkowych jest zapewnienie aktywnego wypoczynku oraz możliwości prowadzenia - przede wszystkim na własny użytek - upraw ogrodniczych. Dla większości działkowców ogrody są źródłem pozyskania tanich warzyw i owoców. Dają one zdrowe i nieskażone plony (potwierdza to wiele badań na zawartość metali ciężkich, które zostały przeprowadzone na obszarze całego kraju). W ostatnich latach pojawiło się wiele osób, które traktują działkę wyłącznie jako teren rekreacyjny – oazę spokoju, miejsce odpoczynku po pracy, gdzie są warunki do bezpiecznej i zdrowej zabawy dla dzieci, gdzie można obcować z przyrodą i spotkać się ze znajomymi przy grillu czy ognisku.
   
Teren ROD „Pod Gruszą” to część rekreacyjna ze stawem i część produkcyjna, na którą składa się 80 działek po 500 m2. W ciechanowieckim ROD użytkowanych jest obecnie 48 ogródków, pozostałe czekają na chętnych do uprawiania działki. Nowi członkowie mają możliwość zajęcia częściowo zagospodarowanych działek (drzewa i krzewy), uzyskują w pierwszym roku zwolnienie z wszelkich opłat oraz mogą uczestniczyć w bezpłatnym kursie szkoleniowym dla nowych działkowców.
   
Prezes Rodzinnych Ogrodów Działkowych “Pod Gruszą” w Ciechanowcu czeka na telefony od chętnych pod numerem 0 505 677 251.

        
Walne zebranie ROD „Pod Gruszą”

Walne zebranie ROD „Pod Gruszą”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl