buy medication online
 
Apel o pomoc Drukuj
22.04.2008.

Szanowni Państwo! Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla naszej chorej córki Bogusi Dąbrowskiej. Bogusia ma w tej chwili 13 lat. Od urodzenia nie może samodzielnie się poruszać i zmuszona jest korzystać z wózka inwalidzkiego. Chora jest na artrygrypozę, choroba dotyczy kończyn górnych i dolnych.
    
Bogusia nie zgina żadnego stawu - stawy są sztywne. W swym krótkim życiu przeszła już 25 zabiegów operacyjnych w Instytucie Centrum Matki Polki w Łodzi. Bogusię czeka jeszcze wiele operacji. Po każdym zabiegu widoczne są efekty. Po operacjach lekarze obudzili w nas i Bogusi nadzieję, że jest szansa by mogła chodzić i by w przyszłości sama mogła jeść i ubrać się.
    
Aby leczenie przyniosło dalszą poprawę potrzebna jest kosztowna rehabilitacja i odpowiedni sprzęt. Sytuacja zmusza nas do szukania pomocy, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w zebraniu środków finansowych na rehabilitację i sprzęt do niej niezbędny.
    
Konieczne są specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne, których nie jesteśmy w stanie Bogusi zapewnić, gdyż są zbyt kosztowne. Bogusia, mimo, że pragnie kontaktu z innymi dziećmi, nie może chodzić do szkoły. Objęta jest nauczaniem indywidualnym.
    
Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc nam w kontynuacji leczenia i rehabilitacji naszej kochanej córki.
    
Wszystkim DARCZYŃCOM składamy serdeczne podziękowania.

Z nadzieją - rodzice Bogusi


Dla tych , którzy chcieliby wesprzeć powyższą akcję podajemy numer subkonta, istniejącego przy "Caritas":
BS Siemiatycze o/Drohiczyn
34809200010031075020000010
KRS 0000198645
z dopiskiem: „ na rehabilitację Bogusi Dąbrowskiej z Ciechanowca"

        
Apel o pomoc

Apel o pomoc
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl