buy medication online
 
Pierwsze mecze wiosennej rundy piłkarskiej Drukuj
16.04.2008.

W ostatnią niedzielę wszystkie trzy ciechanowieckie drużyny rozegrały mecze: trampkarze i juniorzy grali w Ciechanowcu, a drużyna seniorów wyjechała do Siemiatycz.
    
Drużyna juniorów młodszych, która rozpoczęła rundę wiosenną od zwycięstwa nad Spartą 1951 Szepietowo (7:3), przegrała niestety dwa następne mecze: spotkanie wyjazdowe z zespołem Tempo Rutki zakończyło się wynikiem 3:1, a mecz w Ciechanowcu z Promieniem Mońki 0:5.
    
Trampkarze młodsi rozpoczęli rundę rewanżową od zwycięstwa w meczu wyjazdowym z MKS Mielnik 1:5. W drugiej kolejce gościli w Ciechanowcu lidera tabeli Orzeł Bobola Siemiatycze, któremu ulegli 0:3.
    
Seniorzy swój pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek Klasy B zremisowali w czasie wyjazdowego spotkania z liderem tabeli Cresovią II Siemiatycze 1:1. Bramkę dla zespołu COKiS Ciechanowiec zdobył Paweł Bogdan. Po dziewięciu spotkaniach nasi seniorzy zgromadzili 16 punktów i zajmują III miejsce.
    
W najbliższą niedzielę trampkarze spotykają się na wyjeździe z Rospudą Filipów, juniorzy jadą na mecz z Koroną Dobrzyniewo, a na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu, o godzinie 13.00, seniorzy zagrają z GKP Orla.

         Więcej zdjęć...

Pierwsze mecze wiosennej rundy piłkarskiej
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl