buy medication online
 
Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe przy OSP Drukuj
11.04.2008.

Rozpoczęło działalność zlokalizowane w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe (ICEO), które powstało w ramach projektu „Internetowe Centra Edukacyjno-Oświatowe na wsiach”. Powstanie centrum zostało sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, a jego głównym celem jest umożliwienie lokalnym społecznościom korzystania z nowoczesnych form kształcenia, a zwłaszcza kształcenia na odległość, w tym także dostarczanie wiedzy i organizowanie procesu edukacyjnego.
   
W ramach projektu ciechanowiecki ośrodek ICEO wyposażono w rzutnik multimedialny z ekranem, 5 komputerów stacjonarnych i 1 przenośny, drukarkę ze skanerem, stałe łącze internetowe szerokopasmowe DSL oraz kompleksowo umeblowano.
   
Każdy mieszkaniec naszej gminy może przyjść do Centrum i bezpłatnie skorzystać z dostępu do Internetu, fachowej porady pracownika i wszelkich możliwości oferowanych w ośrodku. Zgodnie z założeniami będą w nim udostępniane szkolenia e-learningowe oraz wspomagające materiały dydaktyczne, będą organizowane i wspomagane procesy edukacyjne nauczania na odległość, organizowane kursy na odległość i egzaminy, szkolenia zdalne z wykorzystaniem wyspecjalizowanego oprogramowania oraz okresowe seminaria.
   
E-learning jest to technika szkolenia przez media elektroniczne, takie jak Internet, elementy audio/wideo, oraz CD-ROMy. E-learning jest najczęściej kojarzony z nauczaniem, w którym stroną przekazującą wiedzę i egzaminującą jest komputer, dlatego przyjęło się nazywać tę formę nauki, w której brak jest fizycznego kontaktu z nauczycielem "distance learning" (uczenie na odległość). Nauka z wykorzystaniem e-learningu przewyższa inne metody nauczania ze względu na to, że to uczący się samodzielnie wybiera czas, ilość i tempo dostarczania wiedzy.
   
Ciechanowieckie Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe zaprasza wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 21.00 oraz w soboty i niedziele od 12.00 do 22.00.

        
Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe przy OSP

Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe przy OSP

Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe przy OSP
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl