buy medication online
 
Ciechanowiec na Internetowym Rynku Rolno-Towarowym Drukuj
08.02.2008.

Gmina Ciechanowiec, chcąc wspierać rozwój gospodarczy i przedsiębiorczość swoich mieszkańców, przystąpiła w 2005 roku do projektu pod nazwą Internetowy Rynek Rolno-Towarowy. IRRT to nowoczesna aplikacja internetowa, która umożliwia mieszkańcom każdej gminy darmową publikację ogłoszeń rolniczych. Portal dzieli się na kilka modułów: IRRT-Gmina, IRRT-Powiat, IRRT-Województwo, IRRT-Polska oraz IRRT - Agroturystyka.
   
Strona, na której każdy mieszkaniec naszej gminy może zamieścić darmowe ogłoszenie ma adres: www.ciechanowiec.irrt.pl. Ogłoszenie można zamieścić samodzielnie – po zarejestrowaniu się i uzyskaniu unikalnego identyfikatora oraz hasła dostępowego, telefonicznie – poprzez kontakt z moderatorem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - wysyłając list z treścią ogłoszenia. Każde ogłoszenie automatycznie jest kopiowane i umieszczane także w elektronicznej bazie danych wybranego powiatu, województwa oraz Polski.
   
Na stronach IRRT, oprócz darmowych ogłoszeń o kupnie czy sprzedaży różnych produktów, jakie zamieszczane są przez zainteresowanych, można też znaleźć płatne reklamy i ogłoszenia firm oferujących środki produkcji czy maszyny dla rolników.
   
Aplikacja IRRT była tworzona przy współudziale pracowników Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży oraz Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, a jej administratorem jest firma STS Elektronik Optimus SA Partner.       
Ciechanowiec na Internetowym Rynku Rolno-Towarowym
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl