buy medication online
 
"Zbudujmy dom" - zebrano już ponad 76 tysięcy złotych Drukuj
04.02.2008.

Zakończyła się trwająca tydzień zbiórka datków do puszek na rzecz zakupienia i wyposażenia mieszkania dla czwórki osieroconych dzieci z Ciechanowca. W zbiórkę zaangażowało się 61 wolontariuszy – 4 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Łempicach, 3 ze Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, 11 ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu, 23 nauczycieli i 2 członków Rady Rodziców z Gimnazjum, 12 nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, 3 pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej, 3 inne osoby oraz sołtysi, którzy towarzyszyli wolontariuszom w swoich sołectwach – W czasie trwania akcji wolontariusze odwiedzili wszystkie gospodarstwa domowe w naszej gminie. Ciechanowieckie społeczeństwo wykazało się ogromną wrażliwością na los pokrzywdzonych dzieci oraz dużą hojnością – zebrano 45 184,51 zł, 20 $ i 70 €. Do członków Komitetu sprawującego nadzór nad kontem cały czas zgłaszają się ludzie chcący wpłacić pieniądze.
   
Do akcji włączyli się tez mieszkańcy sąsiedniej gminy - w ostatnią niedzielę proboszcz kuczyńskiej parafii, ks. Jan Marek Wróblewski, przeprowadził w czasie mszy świętej w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego zbiórkę, z której 4702,50 zł przekazał na akcję “Zbudujmy dom”.
   
Obecnie na koncie “Zbudujmy dom” znajduje się 76 469 zł. Do organizatorów nadal zgłaszają się wolontariusze chętni do prowadzenia zbiórki poza naszym powiatem, ale ogólnopolska akcja rozpocznie się dopiero po uzyskaniu zezwolenia z MSWiA.
   
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się do akcji i wszystkim ofiarodawcom.
   

„Zbudujmy dom” – zebrano już ponad 76 tysięcy złotych

„Zbudujmy dom” – zebrano już ponad 76 tysięcy złotych
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl