buy medication online
 
Jeden konkretny krok - Partnerstwo Dorzecza Narwi Drukuj
29.01.2008.

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska zainicjowała zawiązanie partnerstwa na rzecz połączonej promocji w obszarze wspólnego obszarowego produktu turystycznego Opowieści z Narwi wraz z podproduktami: Opowieści z Nurca, Opowieści z Pisy, Opowieści z Biebrzy, itd.
   
List intencyjny o powołaniu Partnerstwa Dorzecza Narwi został podpisany 25 stycznia w Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie. W spotkaniu uczestniczyło 80 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców oraz lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych z trzech województw wschodniej części Polski: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego. Swój podpis pod listem intencyjnym złożył również Burmistrz Ciechanowca. 
   
Jest to jeden konkretny krok – powiedział Mariusz Staniurski Prezes LOT Ziemia Łomżyńska. Stworzenie transregionalnej sieci współpracy umożliwi połączenie wysiłków na rzecz promocji sztandarowego produktu, wspólnego pozyskiwania funduszy na rozwój turystyki oraz koordynację sieci informacji turystycznej w regionie.
   
W ramach partnerstwa ma powstać między innymi wspólna obszarowa mapa zawierająca z jednej strony poglądowe atrakcje całego „Dorzecza Narwi” – z drugiej – szczegółowo obszar jednego z dorzeczy ten, na którym turysta się znajduje. Mapy będą dystrybuowane w sieci informacji turystycznej wraz z mapą sąsiednich kwadratów.
   

Jeden konkretny krok – Partnerstwo Dorzecza Narwi

Jeden konkretny krok – Partnerstwo Dorzecza Narwi

Jeden konkretny krok – Partnerstwo Dorzecza Narwi
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl