buy medication online
 
Święto Babci i Dziadka w ciechanowieckim Przedszkolu Drukuj
21.01.2008.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni w roku gdy pierwsze skrzypce grają nie wnuki, a ich dziadkowie. Pamiętały o tym nasze maluchy, które zaprosiły swoje babcie i dziadków do Przedszkola by móc razem obchodzić ich święto.
   
Już od rana niecierpliwie oczekiwały swoich gości, by móc wyrecytować im wierszyki, zaśpiewać piosenki i poczęstować przygotowanymi pysznościami. Zarówno babcie jak i dziadkowie ucieszyli się z tak wspaniałego przyjęcia na ich cześć. Wzruszenie i radość gościła na ich twarzach gdy dzieci ich dzieci życzyły im „co najmniej dwustu lat życia”.
   
Obserwując starania przedszkolaków i radość na ich twarzach widać było jak niezwykle ważną rolę w życiu każdego wnuka odgrywa Babcia i Dziadek. To przecież oni cierpliwie znoszą każde wybryki swoich ukochanych wnucząt, znają odpowiedzi na wszystkie pytania, przytulą i pogłaszczą po głowie sprawiając, że maluchy zapominają o swoich „smutkach”.
   
Korzystając z okazji Miejski Portal Internetowy składa wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia i szczęścia oraz pociechy z wnucząt.

         Więcej zdjęć...

Święto Babci i Dziadka w ciechanowieckim Przedszkolu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl