buy medication online
 
Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Łempicach Drukuj
17.01.2008.

Nastał okres karnawału i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Łempicach wykorzystali tę okazję na organizację zabawy choinkowej. 12 stycznia 2008 roku w Łempicach spotkali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i młodzież pozaszkolna.
   
Zarówno najmłodsi uczestnicy balu choinkowego, jak i starsi, bawili się wesoło, na co wskazywały pogodne i roześmiane buzie. Dla wszystkich przygotowano poczęstunek w postaci ciasta i kanapek. W czasie zabawy tanecznej odbyło się wiele konkursów przygotowanych przez samorząd uczniowski, a zwycięzcy nagrodzeni zostali słodkimi nagrodami.
   
W części artystycznej imprezy najmłodsi uczniowie zaprezentowali przedstawienie „Kolędnicy”, klasy II – III wystąpiły w jasełkach , zaś najstarsi w montażu słowno – muzycznym „Prezent dla najbliższych”. Po zakończeniu uczniowskich występów na scenie pojawił się Mikołaj z kilkoma workami pełnymi prezentów.
   
Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Łempicach składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej uroczystości oraz Burmistrzowi Ciechanowca za to, że potrafi wygospodarować czas i być chociaż chwilę na każdej uroczystości odbywającej się w szkole

                                                                          

Szkoła Podstawowa
w Łempicach


         Więcej zdjęć...

Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Łempicach
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl