buy medication online
 
"Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas" Drukuj
24.12.2007.

Nadszedł czas kolędowania i dzielenia się opłatkiem – pamiętali o tym ciechanowieccy licealiści, uczniowie ze Szkoły Podstawowej oraz przedszkolaki, którzy w swoich placówkach zaprezentowali przedstawienia jasełkowe.
   
Licealiści z klasy IIIa przedstawili „Ludową Szopkę Polską” Henryka Jurkowskiego w inscenizacji teatralnej pani Zenony Kotarskiej. Zebrana na sali publiczność mogła zapoznać się ze staropolskim obyczajem wędrówki kolędników z szopką oraz śpiewania kolęd i pastorałek.
   
W Szkole Podstawowej im M. Kopernika już po raz kolejny odbył się festiwal jasełkowy. Uczniowie, wraz z zaproszonymi gośćmi obejrzeli przedstawienie zaprezentowane przez grupę „0b” p. Urszuli Kaczmarek, wraz z towarzyszącym im zespołem Anielskie Nutki, pod kierownictwem Joanny Kuczabo. Kolejne przedstawienie jasełkowe wykonała grupa teatralna pod opieką Beaty Porzezińskej, a czas oczekiwania na szkolną wigilię umilił koncert przygotowany przez Jacka Dudka w wykonaniu zespołu "Akwarelki”.
   
Przedstawienie jasełkowe odbyło się również w Przedszkolu. Maluchy rozbawiły gości przygotowaną inscenizacją, kolędami i świątecznymi wierszykami. Jasełka u przedszkolaków, podobnie jak w Liceum i Szkole Podstawowej, zakończyły się dzieleniem opłatkiem wigilijnym.

          Jasełka w ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza. Więcej zdjęć...    Jasełka w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika. Więcej zdjęć...    Jasełka w Przedszkolu

„Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas”

„Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas”

„Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas”


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl