buy medication online
 
"Podziel się tym co masz" zbiórka darów dla Domu Dziecka w Białowieży Drukuj
17.12.2007.

Od 23 listopada w Szkole Podstawowej w Radziszewie Starym i w Szkole Podstawowej w Łempicach zorganizowano zbiórkę darów pod hasłem: „Podziel się tym co masz”. Akcję zorganizowały i przeprowadziły panie: Sylwia Kujawska i Jolanta Żero wraz z Samorządami Szkolnymi. Wśród ofiarowanych rzeczy znalazły się m.in. produkty spożywcze, warzywa, środki chemiczne, środki naukowe oraz drobne upominki w postaci słodyczy.
   
Dnia 14 grudnia przedstawiciele obu szkół udali się do Domu Dziecka w Białowieży, aby dostarczyć zebrane rzeczy. Zostali oni serdecznie powitani przez tamtejszych opiekunów oraz wychowanków placówki. Dzieci były bardzo zadowolone z naszego przyjazdu oraz prezentów. Pokazały nam jak mieszkają i jak wygląda ich życie. Zrobiliśmy też kilka wspólnych zdjęć przy choince. Nasza wizyta nie trwała zbyt długo, gdyż dzieci tego dnia szykowały się do wigilii.
   
Po wyjeździe stwierdziliśmy, że dzieci są bardzo samodzielne, mają dobre warunki bytowe, lecz brakuje im na pewno rodziców. Zaletą jest fakt, że rodzeństwa mieszkają razem lub obok siebie i w ten sposób mają ze sobą lepszy kontakt.
                                              

 Szkoła Podstawowa w Łempicach

 

 Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym


"Podziel się tym co masz" zbiórka darów dla Domu Dziecka w Białowieży

"Podziel się tym co masz" zbiórka darów dla Domu Dziecka w Białowieży

"Podziel się tym co masz" zbiórka darów dla Domu Dziecka w Białowieży

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl