buy medication online
 
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Łempicach Drukuj
12.12.2007.

W Szkole Podstawowej w Łempicach 7 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. W zmaganiach sportowych uczestniczyli uczniowie z czterech szkół: Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, Szkoły Podstawowej w Hodyszewie, Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach, Szkoły Podstawowej w Łempicach. Każda szkoła reprezentowana była przez czworo uczestników (1 dziewczynka i 3 chłopców). W kategorii chłopców wszyscy zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy. W każdej z grup zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Z każdej z grup dwaj najlepsi zawodnicy awansowali do półfinałów. W grupie „A” pierwsze dwa miejsca zajęli: Porzeziński Mateusz (SP Radziszewo Stare) i Mucha Paweł (SP Hodyszewo). W grupie „B” zaś Zalewski Michał (SP Hodyszewo) i Hubkowski Paweł (SP Radziszewo Stare). Po meczach półfinałowych do finału awansowali: Porzeziński Mateusz (SP Radziszewo Stare) i Mucha Paweł (SP Hodyszewo). W dwusetowym pojedynku zwyciężył Porzeziński Mateusz. Trzecie miejsce zajął Hubkowski Paweł, który pokonał Michała Zalewskiego. Wśród dziewcząt natomiast pierwsze miejsce Ewa Koc (SP Radziszewo Stare), która wyprzedziła Karolinę Łempicką z Łempic i Agnieszkę Bożek (SP Hodyszewo).
   
Oprócz rywalizacji indywidualnej uczniowie zbierali punkty do klasyfikacji drużynowej. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym zdobywając 86 pkt. Drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Hodyszewie. Na miejscu III uplasowała się Szkoła Podstawowa w Łempicach. Miejsce IV zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach. Każda ze szkół otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ( szachy, siatka do tenisa stołowego, laski gimnastyczne, słupki)
   
Zgodnie z mikołajkową tradycją nagrody rzeczowe otrzymali wszyscy uczestnicy. Były to statuetki, medale, oraz dyplomy wręczone przez Burmistrza Ciechanowca Pana Mirosława Reczko.
    W przerwie Turnieju uczniowie Szkoły Podstawowej w Łempicach przedstawili krótki program słowno- taneczny. W czasie trwania całego turnieju uczestnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez organizatorów. Całą imprezę zakończyło zrobienie wspólnego zdjęcia oraz podziękowania Pani Dyrektor Agnieszki Mańko-Moczulskiej.

                                                                 

Szkoła Podstawowa
w Łempicach


Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Łempicach 

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Łempicach

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl