buy medication online
 
Święty Mikołaj z prezentami u przedszkolaków Drukuj
07.12.2007.

„Polem srebrzystym, polem zimowym, wędruje orszak mikołajowy. Najpierw Aniołki idą parami. Niosą koszyczki. Z czym? Z prezentami!” tymi słowami i piosenką „Mikołaju” przedszkolaki powitały Świętego Mikołaja. Ten, cały rok oczekiwany, brodaty gość przybył do naszego przedszkola z workami pełnymi prezentów, co świadczyło o tym, że przedszkolaki były bardzo grzeczne w tym roku.
   
Święty Mikołaj prosił do siebie dzieci i starym zwyczajem sadzał sobie na kolanie. Pierwsze w kolejności były trzylatki, następnie czterolatki i pięciolatki. Niektóre maluchy w zamian za prezent całowały Mikołaja w srebrzystą brodę, inne przytulały się do niego. Jednak każdy przedszkolak schodził z kolan z promiennym uśmiechem na twarzy i z prezentem w rączkach.
   
Dzieci ładnie podziękowały Mikołajowi za to, że o nich nie zapomniał oraz za otrzymane prezenty. Obiecały również, że będą grzeczne przez cały rok – te słowa szczególnie ucieszyły rodziców znajdujących się na sali. Mikołaj odwiedzi przedszkole za 12 miesięcy wtedy też będziemy mogli sprawdzić czy dzieci dotrzymały obietnicy i czy z worka nie wystaje żadna rózga.

Święty Mikołaj z prezentami u przedszkolaków

Święty Mikołaj z prezentami u przedszkolaków

Święty Mikołaj z prezentami u przedszkolaków

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl