buy medication online
 
Pasowanie na przedszkolaka Drukuj
22.11.2007.

„Jestem sobie przedszkolaczek nie grymaszę i nie płaczę…”

W naszym przedszkolu, 21 listopada odbyła się wielka uroczystość. Dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły w tym roku próg przedszkola były pasowane na prawdziwego przedszkolaka. 

Na uroczystość przybyli zacni goście z organu prowadzącego, na czele z Burmistrzem Ciechanowca, panem Mirosławem Reczko oraz panią Skarbnik Gminy Jadwigą Koc, jak również zaszczycili nas swoją obecnością goście z innych placówek oświatowych: pani Dyrektor Gimnazjum Elżbieta Trzeszczkowska oraz pan Inspektor Oświaty Antoni Kondrat. Oczywiście nie mogło również zabraknąć rodziców wraz z panem przewodniczącym Albertem Radziszewskim. 

Dzieci z dwóch grup przebrane za żabki (gr. 3, 4 latków) i pszczółki (gr. 5 latków) z wielkim zapałem zaprezentowały wszystkim zgromadzonym krótki program artystyczny, w którym ujawniły swoje talenty recytatorskie i zdolności muzyczne poprzez recytowanie wierszy oraz śpiewanie piosenek w języku polskim i angielskim. Mogliśmy też wszyscy zobaczyć, jak nasze pociechy poruszają się po parkiecie. 

Po występach nadszedł czas pasowania. pani Dyrektor Przedszkola, Anna Pawluk poprzez włożenie opasek na głowy dzieci przyjęła je do gromadki przedszkolaków. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzach udały się do swoich sal. 

Myślę, że tak ważna chwila pozostanie w pamięci wszystkich a najbardziej tych najmniejszych – naszych milusińskich – na zawsze.

                                                                 

Marta Mazur
Przedszkole w Ciechanowcu


Więcej zdjęć...

  

                                                

Pasowanie na przedszkolaka 

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl