buy medication online
 
Mistrzostwo Powiatu dla chłopców, wicemistrzostwo dla dziewcząt Drukuj
19.11.2007.

W ostatnią sobotę, 17 listopada 2007 roku, odbyły się w Wysokiem Mazowieckiem Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu wystawiła reprezentacje w obu kategoriach.
   
Zawody w mini piłce siatkowej rozgrywane są na boisku o wymiarach 7 x 14 m, siatka ma wysokość 215 cm. Drużyny wystawiają w każdym secie inną czwórkę zawodników, uzupełnianą przez 2 rezerwowych. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów. 
   
W Mistrzostwach Powiatu wzięło udział po sześć szkół w obu kategoriach. Drużyna chłopców w składzie: Szymon Suchodolski, Tomasz Olszewski, Łukasz Łukasiuk, Grzegorz Binaś, Daniel Wojtkowski, Maciej Klejzerowicz, Daniel Niemyjski, Mikołaj Skorupski, Michał Kryński i Rafał Marciniak, zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt - Agnieszka Szerściennikow, Sylwia Bekier, Adrianna Janiszewska, Marta Siekierko, Paulina Łasiewicz, Aleksandra Czapkowska, Weronika Lubowicka, Agnieszka Mirecka, Martyna Florczuk, Justyna Niemyjska, Natalia Nowak, Patrycja Panas i Martyna Stankiewicz, zajęła II miejsce.
   
Oba zespoły awansowały do półfinałów rozgrywek w mini piłce siatkowej. Z grupy zachodniej, w której walczą nasze drużyny, do finałów wojewódzkich będą się kwalifikowały 3 najlepsze drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców.

Mistrzostwo Powiatu dla chłopców, wicemistrzostwo dla dziewcząt
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl