buy medication online
 
Rusza nowa perspektywa finansowa na lata 2007-2013 Drukuj
07.11.2007.

Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym przystąpiła do projektu edukacyjnego LEPSZA SZKOŁA W Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyła się konferencja inaugurująca wdrażanie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, na którą przybyło prawie 350 gości zainteresowanych nową perspektywą finansową.
   
Województwo podlaskie otrzymało 636,21 mln euro na realizacje działań z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Program ten będzie finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR), budżetu państwa, budżetu jednostek samorządu terytorialnego oraz środków prywatnych.
   
Pierwsze konkursy związane z transportem drogowym mają ruszyć jeszcze w grudniu 2007r. Nowym warunkiem jaki musi spełnić droga gminna, aby można było ubiegać się o dofinansowanie jej budowy, przebudowy czy remontu jest natężenie ruchu (SDR) przekraczające 200 samochodów na dobę. Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej i Funduszy Strukturalnych Cezary Ołdakowski zapewnił, że do maja 2008 roku ruszą kolejne konkursy z pozostałych osi priorytetowych.
   
Konferencję zakończył panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości, wśród których znajdował się także Burmistrz Ciechanowca oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu.

Rusza nowa perspektywa finansowa na lata 2007-2013 

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl