buy medication online
 
Warsztaty dla rodziców dzieci z Klubów Przedszkolaka Drukuj
22.10.2007.

18.10.2007r. w Szkole Podstawowej w Łempicach odbyły się warsztaty dla rodziców dzieci uczęszczających do Klubów Przedszkolaka w Łempicach i Radziszewie Starym prowadzone przez pania Grażynę Głowacką trenera Fundacji im. J.A. Komeńskiego.
   
W warsztatach uczestniczyło 15 osób. Mamy podzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi działania Klubów Przedszkolaka. Wyraziły swoje zadowolenie, że ich dzieci mogą uczęszczać do takich placówek. Stwierdziły, że maluchy chętnie chodzą do przedszkoli, a rodzice widzą ich rozwój wynikający z faktu, że korzystają z takiej formy wychowania przedszkolnego. 

W trakcie warsztatów wypracowano wnioski, poparte również badaniami naukowymi, że warto jest jak najwcześniej inwestować w rozwój dzieci. Objęcie ich wychowaniem przedszkolnym daje korzyści edukacyjne, bowiem dzieci te lepiej radzą sobie w szkole niż ich rówieśnicy, którzy nie korzystali z wychowania przedszkolnego. Ponadto mają większe umiejętności społeczne , w przyszłości mogą zdobyć lepsze wykształcenie oraz pracę, rzadziej wchodzą w konflikt z prawem.
   
W trakcie zajęć uczestniczki zastanawiały się jakie cechy chciałyby wykształcić u swoich dzieci. Najczęściej powtarzane to zaradność, uczciwość, religijność, zdobycie dobrego wykształcenia. W końcowej
części spotkania panie podzieliły się swoimi przyjemnymi wspomnieniami ze swojego wczesnego dzieciństwa. 

Spotkanie upłynęło w miłej, życzliwej atmosferze. Podkreślano, że potrzebna jest taka współpracy z rodzicami. Oby jak najwięcej było takich i podobnych działań służących dobru naszych najmłodszych pociech…

                                                                          

Szkoła Podstawowa
w Łempicach


Warsztaty dla rodziców dzieci z Klubów Przedszkolaka

Warsztaty dla rodziców dzieci z Klubów Przedszkolaka


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl