buy medication online
 
Drużyna Stowarzyszenia "Dobra Wola" wystartowała w Tataspartakiadzie Drukuj
18.10.2007.

Członkowie Stowarzyszenia „Dobra Wola” z Ciechanowca wzięli udział w II Tataspartakiadzie w Łazach czyli w pikniku sportowo-rodzinnym adresowanym do osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Pomysłodawcą i organizatorem Tataspartakiady było Stowarzyszenie „Dobra Wola” z Lesznowoli, a współorganizatormi Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego, Gminny Ośrodek Sportu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.
   
W II Tataspartakiadzie wzięło udział 12 drużyn wystawionych przez: Zespół Szkół w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie Jeziornej, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Piaseczna, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Warki, Dom Pomocy Społecznej z Konstancina Jeziornej, Zespół Szkół Specjalnych z ul. Bełskiej w Warszawie, Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Konstancinie Jeziornej, Zespół Szkół Specjalnych Pęchery - Łbiska, Przedszkole Specjalne nr 213 z Warszawy, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy z Piaseczna, Stowarzyszenie „Dobra Wola” z Lesznowoli, Stowarzyszenie „Dobra Wola” z Błonia oraz oczywiście Stowarzyszenie „Dobra Wola” z Ciechanowca.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali wójt Gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik i prezes Stowarzyszenia „Dobra Wola” Jacek Zalewski, po czym nastąpiła rywalizacja między przybyłymi drużynami. Niepełnosprawni pokonywali własne słabości, bawili się i walczyli o zwycięstwo biegając z balonikiem lub z woreczkiem na głowie, rzucając piłką do kosza lub woreczkami do celu, strzelając bramki i strącając „kręgle” z butelek. Zawody sportowe przeplatane były pokazami cyrkowców i iluzjonistów, zabawami z psami – terapeutami i wizytami w bufecie.
 
Ogromne zaangażowanie i entuzjazm z jakim zawodnicy pokonywali wyznaczone zadania został doceniony przez organizatorów – wszyscy uczestnicy zostali uznani zwycięzcami i wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.


Drużyna Stowarzyszenia „Dobra Wola” z Ciechanowca wystartowała w Tataspartakiadzie


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl