buy medication online
 
Święto Szkoły w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Drukuj
17.10.2007.

W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu dzień 16 października był uroczyście obchodzony jako Święto Szkoły połączone z Dniem Edukacji Narodowej. W akademii uczestniczyli: Burmistrz Ciechanowca, Przewodnicząca Rady Miejskiej, pracownicy oświaty, rodzice, nauczyciele i młodzież szkolna.
   
Dzień Edukacji Narodowej jest tradycyjnie okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się pracownikom oświaty. W tym roku spośród nauczycieli Gimnazjum Nagrodą Burmistrza Ciechanowca została uhonorowana pani Justyna Wrzesińska, a liczni nauczyciele i pracownicy administracyjni otrzymali Nagrodę Dyrektora Gimnazjum. Z okazji swojego święta nauczyciele przyjmowali też serdeczne życzenia i kwiaty od uczniów, przedstawicieli władz i Rady Rodziców. 

Święto Szkoły, ustanowione w 2005 roku na pamiątkę nadania szkole imienia Papieża Jana Pawła II, jest okazją do scementowania społeczności szkolnej. W tym roku jednym z głównych punktów Święta było uroczyste ślubowanie uczniów klas I, którzy później otrzymali imienne identyfikatory.

Apel zakończyła przygotowana przez uczniów inscenizacja przedstawiająca koleje życia Karola Wojtyły i drogę kapłańską prowadzącą Go do godności Papieża.


Święto Szkoły w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl