buy medication online
 
W Sztafecie Olimpijskiej razem z Pawłem Małaszyńskim Drukuj
11.10.2007.

Piotr MałaszyńskiZnany aktor, pochodzący z Białegostoku, pobiegnie w sztafecie olimpijskiej, która zaniesie do Pekinu płomień, od którego w dniu otwarcia igrzysk zapłonie znicz olimpijski. Towarzyszyć mu będzie dwoje zwycięzców konkursu, którzy zostaną wyłonieni spośród uczestników, zarejestrowanych na stronie http://www.sztafetaolimpijska.pl/ oraz znakomita piosenkarka, Reni Jusis.
   
Do 15 października o prawo uczestnictwa w sztafecie może starać się każdy. Aby wziąć w niej udział – i pobiec m.in. w towarzystwie Pawła Małaszyńskiego - należy zarejestrować się na stronie http://www.sztafetaolimpijska.pl/ - nie ma żadnych warunków wstępnych, ograniczających rejestrację. Na podstawie stopniowych kwalifikacji wyłonione zostaną dwie osoby, którym przypadnie w udziale zaszczyt reprezentowania Polski w Sztafecie Olimpijskiej. Nagrodą w konkursie jest podróż do Chin w terminie pomiędzy 5 kwietnia 2008 a 8 sierpnia 2008 r. oraz prawo do niesienia w sztafecie znicza olimpijskiego na wskazanym odcinku. Organizator konkursu zapewnia transport i zakwaterowanie w Chinach.
   
Oficjalne ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce podczas uroczystej gali w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie 23 października 2007 roku.

Kółka olimpijskie

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl