buy medication online
 
Odnawianie pamięci... Drukuj
10.09.2007.

Rozpoczął się remont mogiły zbiorowej ofiar terroru II wojny światowej, znajdującej się w Ciechanowcu, przy drodze do miejscowości Kozarze, na tzw. Ciarkach.
   
Remont obejmuje wymianę ogrodzenia mogiły zbiorowej, w tym wykonanie, montaż i pomalowanie nowych, stalowych przęseł, budowę fundamentu i słupków ogrodzeniowych oraz wykonanie dwóch furtek. Powierzchnia terenu, na którym znajduje się mogiła zostanie odnowiona poprzez zerwanie starej darni i posianie nowej trawy. Zaplanowana została także renowacja kamiennego obelisku pomnika, w szczególności wykonanie okładzin cokołu pomnika płytami granitowymi i wymiana tablicy memoratywnej na nową. 

Prace remontowo-konserwatorskie mogiły zbiorowej i pomnika potrwają do połowy września. Całkowity koszt przedsięwzięcia wraz z dokumentacją wynosi 18 400 zł i finansowany jest z funduszy Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w Warszawie, Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku i Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. Wykonawcą prac jest Zakład Kamieniarski Sylwestra Ryżki z Ciechanowca.

Odnawianie pamięci

Odnawianie pamięci

Odnawianie pamięci


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl