buy medication online
 
"Wzorowa posesja roku 2007" Drukuj
31.08.2007.

Zapadły rozstrzygnięcia w konkursie “Wzorowa posesja roku 2007”. Do organizowanego przez Burmistrza Ciechanowca konkursu zgłoszono trzy posesje z Ciechanowca i po jednej z Koców-Schabów, Kosiorek i Winny-Wypychów. Komisja konkursowa w czasie dokonywanego w terenie przeglądu oceniała ukształtowanie terenu i wykorzystanie naturalnych warunków posesji, utrzymanie budynków, ogrodzeń, trawników, kwietników, ogródków warzywnych, drzew i krzewów ozdobnych oraz wyposażenie działki w elementy małej architektury, drogi, podjazdy, pojemniki na odpady i inne elementy zagospodarowania. Każdy członek czteroosobowej komisji mógł przyznać maksymalnie 140 punktów każdej posesji.
   
Po podliczeniu punktów pierwsze miejsce przyznano Dorocie Agacie Koc z ul. Młyńskiej w Ciechanowcu (479 pkt.), II miejsce zdobył Henryk Wincenciak z ul. Akacjowej w Ciechanowcu (457 pkt.), III miejsce zajęli Agata i Tadeusz Koc z Koców-Schabów (444 pkt.).

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie pamiątkowych dyplomów nastąpi w czasie wrześniowej sesji Rady Miejskiej, a nagrody będzie można odebrać w formie zakupów w sklepach zaopatrzenia ogrodniczego.“Wzorowa posesja roku 2007”


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl