buy medication online
 
60-lecie Koła Łowieckiego "Rogacz" Drukuj
17.08.2007.

Na Strzelnicy Myśliwskiej odbyły się 15 sierpnia 2007 roku uroczyste obchody 60-lecia Koła Łowieckiego “Rogacz” w Ciechanowcu. Kapelan myśliwych i leśników Diecezji Drohiczyńskiej ks. Józef Poskrobko odprawił mszę polową oraz poświęcił strzelnicę i kamień upamiętniający rocznicę.
   
Uroczystości , na których obecne były władze Powiatu Wysokomazowieckiego i Gminy Ciechanowiec, wójtowie i sołtysi z gmin, na tereny których rozciąga się działalność Koła Łowieckiego „Rogacz” oraz przedstawiciele Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego z Łomży, były okazją do wręczenia medali i odznaczeń. Najwyższym odznaczeniem łowieckim „Złom” został odznaczony Henryk Ptasznik, Złoty Medal Zasługi Łowieckiej otrzymał Henryk Krasiejko, Brązowe Medale Zasługi Łowieckiej: Jan Netter, Stanisław Radziszewski i Henryk Jurzczak, Odznakę za Zasługi dla Łowiectwa Stanisław Łapiak, a 25 myśliwym wręczono dyplomy za wkład pracy w wypełnianie ustawowych obowiązków Koła.

Charakter wydarzeń rozgrywających się na strzelnicy podkreślała muzyka w wykonaniu „Koła sygnalistów myśliwskich” przy Zespole Szkół Leśnych im. Leśników Polskich w Białowieży oraz „ Zespół Muzyki Par Force” przy Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.

Po części oficjalnej goście mogli obejrzeć pokaz strzelecki przygotowany przez członków Koła Łowieckiego „Rogacz”, obejrzeć Kronikę Koła, a w czasie „myśliwskiego pikniku”, posłuchać myśliwskich wspomnień i opowieści.

60-lecie Koła Łowieckiego “Rogacz”


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl