buy medication online
 
Puchar Ciechanowca po ośmiu latach trafił na prawą stronę Nurca Drukuj
16.08.2007.

Tradycyjnie już 15 sierpnia był w naszym mieście dniem rozgrywek piłkarskich organizowanych przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Ze względu na dużą liczbę chętnych do gry w derbach Ciechanowca, zostały rozegrane dwa mecze w różnych kategoriach wiekowych – do lat 30 i powyżej 30 lat. Przez osiem lat puchar zdobywali zawodnicy “Ciarkunów”, lecz w tym roku reprezentacja “Mazurów” wygrała w obu kategoriach wiekowych.
   
Derby Ciechanowca rozpoczęły się meczem w kategorii do lat 30. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo, ale w drugiej porozumienie zawodników było już lepsze i padły 3 bramki. Pierwszą bramkę dla drużyny “Mazurów” strzelił Mariusz Gieros, drugą Rafał Łopaciuk, a na kilka minut przed końcem meczu honorową bramkę dla “Ciarkunów” zdobył Maciej Karyga.

W meczu starszych drużyn bardzo szybko padła pierwsza bramka strzelona przez Bogdana Michalczuka, dająca sensacyjne prowadzenie reprezentacji “prawej strony” Ciechanowca. Drugiego gola zdobył Tomasz Dybowski i drużyna “Mazurów” zeszła na przerwę prowadząc 2 : 0. Po przerwie zawodnicy “Ciarkunów” ruszyli do odrabiania strat, ale “Mazurzy” zagrali z kontry i Tomasz Dybowski, zdobywając swoją drugą bramkę, ustalił wynik meczu na 3 : 0.

W czasie przerwy w meczu seniorów, najmłodsi mieszkańcy Ciechanowca popisywali się opanowaniem piłki i umiejętnością strzelania bramek. Zaprezentowali się tak dobrze, że Burmistrz Ciechanowca, podsumowując derby i wręczając puchary seniorom, powiedział, że planuje rozszerzenie rozgrywek o mecz najmłodszych piłkarzy.

Puchar Ciechanowca po ośmiu latach trafił na prawą stronę Nurca


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl