buy medication online
 
Podsumowanie projektu "Wakacje z angielskim 2007" Drukuj
10.08.2007.

Zakończyła się wakacyjna nauka języka angielskiego prowadzona w ramach projektu „Wakacje z angielskim 2007”. Zajęcia odbywające się pod patronatem organizacji WorldTeach działającej przy Uniwersytecie Harvarda w USA rozpoczęły się 26 czerwca 2007 roku. Podsumowanie projektu miało miejsce 9 sierpnia w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.
   
Bezpłatne lekcje języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych w interesujący sposób prowadzili wolontariusze organizacji WorldTeach. Zajęcia przeznaczone dla młodzieży odbywały się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, a dla dorosłych w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. W każdej grupie lekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mieli okazję doskonalenia sprawności językowej z zakresu wymowy i akcentu, przy okazji wzbogacając swoje słownictwo i utrwalając zagadnienia gramatyczne. Ciekawie zróżnicowana forma lekcji – od konwersacji poprzez pracę z tekstem, wypełnianie testów, ćwiczeń i zadań - umożliwiła każdemu aktywne uczestnictwo w zajęciach. Wiedza zdobyta podczas tegorocznych warsztatów z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Na ostatnich zajęciach obecni byli także – Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko oraz dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Mirosława Chojnowska, którzy wspólnie z uczestnikami podziękowali wolontariuszom za współpracę oraz pożytecznie spędzony wakacyjny czas. Wolontariusze otrzymali też upominki oraz materiały promocyjne o Ciechanowcu. 

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl