buy medication online
 
Warsztaty Muzyczne 2007 Drukuj
07.02.2007.

W czasie ferii, od 29 stycznia do 2 lutego 2007 roku, odbywały się w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu warsztaty muzyczne prowadzone przez Krzysztofa Witkowskiego – dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego z Zambrowa, w których uczestniczyli członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej.
   
W czasie warsztatów były prowadzone wykłady z zakresu podstaw gry na instrumentach dętych blaszanych i drewnianych. Odbywały się zajęcia z artykulacji i dynamiki, prowadzone indywidualnie i w sekcjach. Na próbach całej orkiestry uczono się nowych utworów: „One moment in time” A. Hammond'a i “Monterey” K. L. Kong'a.
   
Na zajęciach zaprezentowano także materiał filmowy z przeglądów zawodowych orkiestr dętych z Europy i pokazy najlepszych młodzieżowych orkiestr dętych z USA. W czwartek odbył się pokaz żonglowania buławą w wykonaniu tamburmajorki Magdaleny Witkowskiej.
   
Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i wykonali utwory, których uczyli się w trakcie zajęć.
   
W czasie ferii były realizowane w COKiS także inne zaplanowane zajęcia teatralne, plastyczne i sportowe oraz odbywały się próby zespołu “Dzieci Ciechanowca” prowadzone przez Mirosława Szymańskiego, kierownika i choreografa Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca “Skowronki” z Brańska.
 
Warsztaty Muzyczne 2007


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl